DORAS'43

CADDEBOSTAN ÇAĞ APARTMANI

 • ADRES
  Caddebostan Mah. Çamfıstığı Sokak No:5
 • İNŞAAT ALANI
  Toplam 4350m²/24 Daire
 • PROJE
  *Tüm projelerimizdeki planlar ve görseller örnek amaçlı olup, Belediye’de tasdikli olan mimari projeler geçerlidir.
 • İŞİN TÜRÜ
  Kat Karşılığı
 • DURUM
  Lansman Başladı
 • TANITIM

Bağdat Caddesine 80 m. mesafede, Çam Fıstığı ile Gökçe Sokağın kesiştiği noktada mevcut Çağ Apartmanının yerine yapılması planlanan yeni projemiz toplam 12 kat 24 daireden oluşacaktır. Daireler, mimarlarımız tarafından hem cephe ile uyumlu hem de iç plan da maksimum verimliliği sağlayacak şekilde planlanmıştır. Binada ki tüm mekanlar, kendi kullanıcısının taleplerine göre dizayn edilirken dış ve ortak alanlarda bütünlük korunmuştur. 40 yıllık evlerini bizlere emanet eden değerli apartman sakinlerimizi ve yeni taşınacak komşularımızı çevresel faktörler ve şirket değerlerinden taviz vermeden mutlu edebilmek en önemli hedefimizdir.

Daireler 3+1 olup alanları brüt 125 ve 140 m² dir. (net 100 ve 111 m²) Giriş katında daire bulunmadığından çok ferah bir lobi alanı planlanmıştır. Ayrıca projemizde 2 adet bodrum kat tasarlandığından her daireye özel 2 otopark yeri tahsis edilebilecektir. Güvenlik için bina etrafında 24 saat çalışan gece görüşlü güvenlik kameraları ile giriş te güvenlik yeri ayrılmıştır. Manzara olarak Bağdat Caddesi ve Adalar a hakim olan dairelerimiz, yakınında ki yapılara uzaklığından ötürü oldukça geniş bir görüş alanına sahiptir.

Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir miras bırakabilmek; inşaat sektöründe olan tüm meslek sahiplerinin en önemli misyonu olmalıdır. Bundan yola çıkarak bu projemizde; yağmur suları bodrum katta rezerv depoda toplanıp arıtılarak daire rezervuarlarına geri vermeyi hedeflemekteyiz. Gömme rezervuarlarında ve diğer vitrifiye ürünlerinde yeşil bina sertifikalı ürünler ile tüm bina aydınlatmasında Led ürünleri tercih etmekteyiz.